Göze Çarpanlar

Dünyaca ünlü kahinlerden tüyler ürperten kehanetler

Kızılay Web Banner 950X100

Büyük depremler ve küresel ekonomik kriz olacak

Dünyanın en ünlü kâhini Nostradamus’un öngörüde bulunduğu birçok kâhini gerçekleşmiş bu durum ise meraklılarını hem şaşırtmış hem de ürkütmüştü. Nostradamus’un 2020 kehanetleri ise oldukça ürpertici. 2020 yılında küresel ölçekte büyük bir ekonomik krizin çıkacağını öngören kâhin, ABD başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde depremler olacağını söylüyor.

İnsanlar makinelere inanacak!

Ünlü Sırp kahin Mitar Tarabich’in günümüzü ilgilendiren pek çok kehaneti bulunuyor. Bunlardan belki de en ilginci ise insanların makinelere inanacağını söylemesi. Ünlü kahine göre;

İnsanlar daha çok bilip daha çok yapabildikçe, o kadar daha az birbirini sevip kollayacaklar. Öyle bir nefret hüküm sürecek ki, birtakım makineler insanlara en yakınlarından daha yakın olacak. İnsan kendi makinesine (yapay zeka-bilgisayar geliyor) en yakın komşusundan daha çok inanacak. Rakamların yer aldığı kitapları okuyup yazanların en çok bilgi sahibi olduğu sanılacak. Bu bilgeler her şeyi rakamlara bırakacak ve sayılar onlara ne derse onu yapacaklar. Bilgelerin arasında iyiler de kötüler de olacak. Kötüler kötülük getirecek. Havayı ve suyu mahvedecekler, mavi denizleri zehirleyecekler, insanlar birtakım hastalıklardan ölmeye başlayacak, iyi olan bilgeler, tüm çabalarının boşa çıktığını fark edince sayıların yerine kendi içlerine dönecekler, düşünmek için… Düşündükçe tanrısal bilgeliğe yakınlaşacaklar, fakat boşuna. Kötüler artık tüm dünyayı mahvetmiş olacaklar ve gerçek ölüm gelecek.

3.Dünya savaşı çıkmayacak ama daha büyük felaketler olacak

Kehanetlerini uykuya benzer bir trans halinde söyleyen Edgar Cayce’e ‘Uyuyan kahin’ lakabı verilmişti. 1929 yılı ekonomik buhranını 1920 yılında bilen Cayce’in, 1930 yıllarda yaptığı günümüze yönelik kehanetleri ise insanı düşündürüyor.

Üçüncü Dünya Savaşı olmayacak ancak dünya daha büyük tehlikelerle karşılaşacak.

1930’lu yıllarda adı bile edilmeyen ‘küresel ısınma’yla birlikte başlayacak doğal felaketlerle geleceğini, Antaktika ve Grönland’daki buzulların eriyeceğini öngören kahin, bununla birlikte su seviyesinin yükseleceğini ve ABD’de San Francisco ve Los Angeles gibi kıyı kentlerinin yok olacağını söylemişti. Buzulların eriyeceğini öngören kahin, dünyanın giderek daha büyük depremlerle sarsılacağını ve bu depremlerin dünyanın şeklini ebediyen değiştireceğini ve 21. Yüzyılın sonunda dünya eskisine hiç benzemeyeceğini ifade etmişti.  Eriyen buzullarla beraber pek çok kentin sular altında kalacağını belirten Cayce, Paris, Londra ve New York’un haritadan silineceğini söyledi.

Dünyanın yörüngesi değişecek!

Dünyaca ünlü ve 1996 yılında ölen Baba Vanga ise kehanetleriyle adından sıklıkla söz ettiren isimlerin başında geliyor. Birçok kehaneti gerçekleşen Baba Vanga, Prag’ın işgalini, Gandhi’nin ülkesinin başına geçeceğini ve ölümünü, Putin’in Rusya’nın başına geçeceğini bilmişti. Baba Vanga’nın geleceğe yönelik kehanetleri ise şöyle;

Dünyanın yeni hâkimi Çin olacak. Çin ekonomik olarak güçlenecek.

2023 Dünyanın yörüngesi değişecek.

2043 Türkiye yeniden Avrupa’nın tek hükümdarı olacak.

2046 Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.

2076 Bütün dünyada sınıfsız komünizm sistemi yerleşecek.

2088 Bütün hastalıklar birkaç saniyede tedavi edilecek.

2097 Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.

Korona virüs salgınını 15 sene öncesinden tahmin etti!

ABD’li medyum ve yazar Sylvia Browne’un 2005 yılında kaleme aldığı Kehanetler adlı kitabında yer alan korona virüs benzeri bir hastalıkla alakalı bilgiler okuyanları şaşırtıyor. Tam 15 sene önce kaleme aldığı kitabında ‘2020’lerde akciğerleri etkileyen zatürre benzeri bir hastalığın dünyaya yayılacağı’ yazıyor.

2005 ile 2100 yılları arasında dünyada yaşanacak olayların tahmin edildiği kitabın 210’uncu sayfasında yazanlar, günümüzde ortaya çıkan Covid 19 virüsü ile birebir benzerlik gösteriyor.

Kitabın virüs ile ilgili bölümünde, “2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.” İfadeleri yer alıyor.

Nostradamus korona virüsü bildi mi?

Ünlü kâhin Nostradamus’un da korona virüsü bildiği ve Les Prophéties (Kehanetler) isimli kitabında ikiz yıllar olarak bahsedilen (20-20) yani 2020 olduğu ve kitapta anlatılanın yaşandığı iddia ediliyor…

İşte o satırlar;

“İkizler yılında (“20-20”) doğudan (“Çin’den”) bir kraliçe (“korona”) yükselecek, gece yaratıklarından (“yarasalardan”) vebasını (“virüsü”), 7 tepeli diyara (“İtalya-Roma”) yayacak ve dünyayı yok etmek ve mahvetmek için alacakaranlıklarında olan insanları (“yaşlıları”) toza dönüştürecek (ölüm). Bildiğiniz gibi bu dünya ekonomisinin sonu olacak…”

Türk Spiritüel Danışman Aslı Güder’ de korona virüsü bilenlerden!

ABD’de yaşayan Türk Spiritüel Danışman Aslı Güder 2 yıl önce usta gazeteci İzzet Çapa’yla yaptığı programda  “2020 Mart ayında öyle bir şey yaşanacak ki, insanlar gerçek mi rüya mı olduğunu bile anlayamayacaklar” diyerek korono virüsü işaret etmiş ve maskeli yüzler gördüğünü söylemişti.

Kızılay Web Banner 950X100