Göze Çarpanlar

Kader ipi

Kızılay Web Banner 950X100

Bir Çin efsanesine göre, kalbinizden parmaklarınızdan birine giden ve sizi diğer insanların kırmızı ipine bağlayan bir iplik ipi vardır. İnsanlar, birbirlerinden ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, tüm yaşamları boyunca bu kırmızı kader ipiyle birbirine bağlıdır. Birbirleriyle tanışmaya ve bu karşılaşmadan derinden etkilenmeye mahkumdurlar. Bu sadece aşkla ilgili değil, hayatınızı değiştirebilecek herkesle ilgili. İpler uzayabilir veya dolaşabilir, ancak bu bağlantı kesilemez. 

Kader ipi

Aşkı aramaya gitme. Seni bulacak. Sabırlı ol, aşk seni bulacaktır.

Kendin ol. Başkalaşma, emin ol sen böyle güzelsin.

İçgüdülerine güven. Bazen birisinin sizi kendine çeken özel bir şeye sahip olduğunu bilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın, çünkü bunlar muhtemelen sizi bir araya getiren kaderin ipleri. İşaret aramak yerine, zaten etrafınızda olanlara dikkat edin.

Herkese Nazik Olun. Hayatınızı kimin değiştirebileceğini asla bilemezsiniz, bu yüzden potansiyel ruh eşinizi geri çevirmediğinizden emin olun.

Hafızanı yokla. Pek çok insan, ruh eşleriyle daha önce farkında olmadan tanıştıklarını öğrenmiştir. Geçmişinizi yeniden ziyaret edin, memleketinize dönün, eski bir arkadaşınızla iletişime geçin ve kaderinizin sizi nasıl bu kadar yakınlaştırdığını göreceksiniz.

Kızılay Web Banner 950X100