Künye


YAYINCI
New İstanbul Dergisi

0850 304 1 478(İST)

iletisim@newistanbul.com.tr

info@newistanbul.com.tr

Genel YAYIN YÖNETMENİ
Sorumlu Yazı İşleri

Hakan Yetişkin

hyetiskin@newistanbul.com.tr

YAYIN DİREKTÖRÜ

Ramazan Maltepe

rmaltepe@newistanbul.com.tr

GÖRSEL YÖNETMEN

Abdullah Kaptan

akaptan@newistanbul.com.tr

SANAT YÖNETMENİ

Onur Bolat

onur@newistanbul.com.tr

TV YAYIN YÖNETMENİ

Mustafa Poyraz

mpoyraz@newistanbul.com.tr

KÜLTÜR-SANAT EDİTÖRÜ

Serkan Çağlar

scaglar@newistanbul.com.tr

SOSYAL MEDYA

Çiğdem Poyraz

cpoyraz@newistanbul.com.tr

ETKİNLİK SORUMLUSU

Ayşegül Babacan

ababacan@newistanbul.com.tr

FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

Emir Baskın

ebaskin@newistanbul.com.tr

FİNANS DANIŞMANI

Recep Muhsin Karakuş

rmuhsin@newistanbul.com.tr

HUKUK DANIŞMANI

Ahmet Yetişkin

 
REKLAM

 
MEDYA KONSEPT

info@medyakonsept.com

 

reklam@newistanbul.com.tr

Yönetim Yeri:
Dumankaya Trend A59 Yenişehir/Pendik İstanbul
E-posta: info@newistanbul.com.tr

Dağıtım:
New İstanbul
Yayın Türü:
Yerel,  süreli, aylık

© 2017 New İstanbul Dergisi

T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır.

Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, ilüstrasyon, harita, ve konuların her
hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

NEW İSTANBUL HİZMET HATTI
0 850 304 1 478,
abone@newistanbul.com.tr