Yaşam

Burçlara Göre Hediyeler

By  | 

 

Hangi burçtan olursa olsun, herkes hediye almayı çok sever. Bu kişinin karakterine göre değişir. İşte burçlara göre hediye seçenekleri.

Koç Burcu

Koç burcu insanı, kaliteli, moda ve marka olan hediyeleri sever. Saç için alınan bir toka ya da aksesuar uygun bir seçenektir. Eğer hediye alacağınız koç burcu insanı, ruh hali değişken, fazla enerji dolu ve biraz da agresif ise kırmızı renk tüm hediyelerden uzak durulmasını tavsiye ediyoruz.

Boğa burcu

Boğa burcu insanı, klasik ve asla değerini yitirmeyen hediyeleri sever. Klasik bir koku, antika bir eşya, fular, bir buket çiçek, değerli taşlarla bezenmiş takılar hediye edebilirsiniz. Ya da baş başa bir romantik akşam yemeği onu mutlu edecektir.

İkizler Burcu

İkizler burcu insanı, yapısı gereği rahat kıyafetleri ve aksesuarları tercih eder. Yüzük, bileklik, kolye gibi takılar, spor bir ayakkabı, aradığı ama bulamadığı bir kitap, tablo, cam ya da metal eşyalar ideal hediyelerdir.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları, romantik hediyeleri sever. Antika biblo, eski takı gibi geçmişi çağrıştıran hediyeler ile kalplerini fethedebilirsiniz. Evlerine düşkün olduklarından, ev aksesuarları da tercih edilebilir. Manevi değeri yüksek hediyeleri ömür boyu saklayabilirler.

Aslan Burcu

Kaliteli, pahalı kıyafetler, maddi değeri yüksek takıları tercih ederler. İmitasyon değil gerçek hediyeler seçilmelidir. Gösterişli ve yaratıcı hediyeler tercih edilmelidir. Canlı renkleri severler. Şık bir mekanda bir yemeğe götürebilirsiniz.

Başak Burcu

Başaklar, yapıları gereği en zor beğenen insanlardır. Hediyeler kullanışlı, sağlım ve pratik seçilmelidir. Düzenli insanlar olduklarından bir çanta düzenleyici bile mutlu eder. Hafif ama kalıcı parfümler seçin. Beğenmediği bir hediye aldığınızda sağlam bir eleştiriye hazırlıklı olun.

Terazi Burcu

Hediye konusunda sorunsuz burçlardır. Aldığınız her şey onu mutlu eder. Evleri ile ilgilenmeyi sevdiklerinden evde kullanacakları bir eşya, asimetrik çizgilerden oluşan br kıyafet veya bir çiçek bile onu çok mutlu edebilir.

Akrep Burcu

Akrep burcu insanı, çekici ve gizemli insanlardır. Araştırma kabiliyetleri güçlüdür. Bilinmeyene her zaman ilgi duyarlar. Keşfedilmemiş bir kitap, siyah ve kırmızı renklerin olduğu bir kıyafet ya da eşyayı tercih ederler. Yine bu renklerle süslü bir aksesuar alabilirsiniz. Discovery Channel’de bir üyelik alsanız, onu bile kabul edebilir.

Yay Burcu

Özgür ve rahatlığın simgesi yaylar, spor kıyafetleri tercih eder. Pratik ve kullanışlı hediyeler, kamp malzemesi, hatta bilmediği bir ülkeye seyahat planı onu mutlu edebilir.

Oğlak Burcu

Geleneksel ve ciddi bir yapısı olan oğlak burçları için en uygun hediye, klasik hediyelerdir. Eskiye çok bağlıdırlar. Bir fotoğraf albümü, bir resim çerçevesi, klasik bir parfüm hediye seçeneklerinizdir.

Kova Burcu

Asi ve özgür ruhlu kovalar, yenilikçi kişilerdir. Sıra dışı ve orijinal hediyeler alabilirsiniz. Bilimkurgu filmleri ve kitaplarını severler. Elektronik ürün alabilirsiniz ama turkuvaz, yeşil, mavi, mor ve lila renkleri seçmek kaydıyla.

Balık Burcu

Hayalperest ve sanatçı ruhlu balıklar, ilginç kıyafetler, şapka, ayakkabı, çorap, değerli taşlardan yapılan takılar ve serinlik veren kokuları tercih edeceklerinden, bu hediyelerden birini alabilirsiniz.