Gündem

2019 Burç Yorumları Ülkeler ve Liderleri

By  | 

2019 Yorumları: En Çok Etkilenen  Ülkeler 

Dünya liderleri ve 2019’un güçlü ülkelere etkilerinden bahsedeceğim. Bir kaç ülke ve liderlerinin haritasını incelemek istiyorum. Bu da bize dünyanın ileride nereye doğru gideceğini ve nelerin ortaya çıkacağını, neler olacağına ve bunların nerede olacağını gösterecek.

 

İncelediğim en zor haritaya Amerika sahip. Bu yıl Amerika için çok yoğun geçecek ve dolayısıyla Başkan Trump için de  öyle olacak. Amerikan’nın haritası ile Başkan Trump’ın haritasını karşılaştırdım. Başkan Trump’ın Merkür’ü 15 derece İkizler’de ve bu derece Mars ve Rahu’nun (Kuzey Ay Düğümü) 12-13 Haziran 2019 civarında kavuşumda olacağı yer. (İkizler 15 derece) Başkan Trump’ın İkizler’i 15 derecede ve Amerika’nın haritasındaki Jüpitere baktığımda o da İkizler’de 15 derecede ve Amerika’nın haritasında Jüpiter, Güneş, Mars ve Rahu (Kuzey Ay Düğümü) hepsi İkizler burcunda toplanmış. Başkan Trump’ın Merkürü’nün Amerika’nın Jüpiter’i ile kavuşumda olması, uğraşılan şeyleri, Trump’ın Amerika için uğraştığı noktaları gösteriyor. Bu da ticaret, iletişim.. Transit olan Mars ve Rahu (Kuzey Ay Düğümü) Amerika’nın ve Trump’ın Merkürü ile açı yapıyor, kavuşumda olacak. Bu da çok fazla öfke, düşmanlık içeren yoğun olayların olacağının göstergesi. Özellikle de yaz ayları boyunca. Merkür taşıma, ulaşım, ticaretle de ilgilidir. Bu konular çok açığa çıkacak.. ama Amerika’da patlama ihtimali olan başka şeyler de görüyorum..

 

Diğer Bazı ülkelere baktığımda, çok büyük gezegen konfigürasyonlarının olduğunu görüyorum…

Bir tanesi Çin. Çin’in lideri Xi Jiping’in Güneş’i, Mars’ı, Merkür’ü ve Uranüs’ü hepsi İkizler burcunda ve bu burçta tüm tutulmalar olacak, transit Mars ve Rahu (Kuzey Ay Düğümü) da o burçta olacak bu yaz. Dolayısıyla, bu çizgide Amerika, Çin ile pek çok şey hakkında çok fazla çatışma içinde olacak… ticari savaşlar, tartışmalı, çileden çıkarıcı olaylar olacak ki bunlardan dolayı Amerika ve Çin arasındaki anlaşmalarda bozulmalar olacak.

 

İkinci olarak, Türkiye’nin haritasını inceledim…

 

Devamı dergide…